Romsis Telemarketing :

• Kapı da ödemeli satış takip.
• Call center daki satışçıların sıcak ve soğuk satış kayıt ekranları.
• Call center santralerinden daha önce aranmış veya ulaşılamamış kişilerin iletişim bilgilerinin satış ekranlarına aktarılması.
• Postane , kargo ödeme takibi ve raporlanması.
• Ürünlerin depo transfer süreçlerinin yönetimi.
• Ödeme tahsilat işlemlerinin takibi.
• Satış ve fatura süreç takibi.
• Nakit ve kredi kartı ödeme süreç takibi.
• Satışların kanalara göre analiz edilerek raporlanması.
• Barkod okutularak ürünleri iade alınması.
• Fatura iade ve iptal süreç takibi.
• Finansal süreçlerin logo ürünlerine aktarılması.
• Grafikli analiz raporları.

 

Logo Raporlama Projesi :     

Romsis, çözüm ortağı olarak çalıştığımız Logo yazılımı ürünleriyle %100 entegre çalışan uygulamalar yazarak siz değerli müşterilerimizin ek ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz.Yaptığımız çözümlerden biride raporlama projesidir. Mevcutta kullandığınız logo ürünlerinden istediğiniz verilerin sağlıklı bir şekilde raporlanmasını sağlayan yazılımımızdır. Raporlama yazılımımızda istediğiniz verileri grafiksel şemalar olarak gösterdiği için müşterilerimizin elde ettiği veriler üzerine sağlıklı analiz yapabilmesiniz sağlar.

Logo Muhasebe Aktarım Projesi : 

Romsis ; çözüm ortağı olarak çalıştığımız Logo yazılımı ürünleriyle %100 entegre çalışan uygulamalar yazarak siz değerli müşterilerimizin ek ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çözümlerden biride muhasebe atlarım projesidir. Muhasebe aktarım projesiyle logo genel muhasebede oluşan kayıtların hızlı ve sağlıklı oluşmasını sağlar.

Logo Sevkiyat Aktarım Projesi   

Romsis ; çözüm ortağı olarak çalıştığımız Logo yazılımı ürünleriyle %100 entegre çalışan uygulamalar yazarak siz değerli müşterilerimizin ek ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çözümlerden biride sevkiyat aktarım projesidir.Bu uygulamamız el terminali üzerinde çalışmaktadır. El terminali ile müşterilerimiz kendilerine gelen irsaliye, fatura veya siparişlerin kaydını ürünleri barkotlu yada barkotsuz okutarak logo da sipariş, irsaliye ve fatura fiş kaydı oluşturlar. El terminaliyle ürünleri işleyerek logoda kayıt oluşturmayı sağlayan bu programımız ayrıca kayıt oluştuğunda belirlenen kişilere logo da oluşan kaydı mail de göndermektedir.

Logo B2B Web Veri Aktarım Projesi :     

Romsis, çözüm ortağı olarak çalıştığımız Logo yazılımı ürünleriyle %100 entegre çalışan uygulamalar yazarak siz değerli müşterilerimizin ek ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çözümlerden biride B2B web sayfası üzerinden verileri logo ya aktarım projesidir. Mevcutta müşterilerimizin kullandığı B2B e-ticaret sayfalarından istediğiniz verilerin logoya aktarılmasıdır. Aynı şekilde müşterilerimizin belirlediği stokların ve carilerin web sayfasına entegre edilmesini kapsayan uygulamadır.Bu projeyle karşılıklı veri aktarılması sağlanır.

Bordro Aktarım Projesi :     

Romsis, çözüm ortağı olarak çalıştığımız Logo yazılımı ürünleriyle %100 entegre çalışan uygulamalar yazarak siz değerli müşterilerimizin ek ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyoruz.Yaptığımız çözümlerden biride bordro veri aktarım projesidir. Mevcutta kullandığınız logo bordro ürününde yapamadığınız işlemlerinizi analiz ediyoruz. Yaptığımız analiz sonucunda mevcuda kullandığınız logo bordro ürünüyle entegre çalışacak yazılımlar geliştiriyoruz.