Romsis Lojistik

   

Romsis Lojistik yazılımımız Romsis Depo  yazılımımızla entegre çalışmaktadır. İstendiği taktirde Romsis Retail yazilimimiz ile de entegre yapılmaktadır.

Romsis Lojistik uygulamamiz ile birlikte şirketlerr bünyelerindeki tüm firmaların stok ve depo aksiyonlarinı  yönetebilmektedir.  Eğer ilgili grup şirketin mağazalari varsa bu mağazalara ilişkin stok hareketlerini  de kontrolü olarak yönetmektedir.

Grup firmalar için taleplerini lojistiğe bildirmekte lojistik ilgili firmalar adına kontrolü mal kabul ve stokların depolara raf adreslerine göre dağıtılmasını ve raf adreslerinde malzemelerın toplanması kontrolü sevkiyat sürecini sağlamaktadir. Firmalarin satin alma ve satış işlemlerini depolar arasi gönderilmesi depolarin adreslemesi, raflarin barkotlamasi  gibi işlemleri gerçekleştirmektedir.

Mağazalardan gelen ürün taleplerini karşılaşma ve maiazalara gönderilmesi mazağalardan gelen ürünlerin kontrolü kabul edilmesini sağlar.

Grup firmalarin ve mağazaların kendi aralarinda ürünlerin kontrolü şekilde sevkiyatını sağlamaktadır.

Daha detaylı bilgi için +90(212) 210 55 24 müşteri hizmetlerinden veya info@romsis.com.tr e mail atarak ücretsiz demo talep edebilirsiniz.

   

   

Romsis Lojistik Yazılımımızı Kullanan Bazi Müşterilerimiz
* Azbook  ( Baku Azerbaycan )
* Azhobco ( Baku Azerbaycan  )
* Teas Press ( Baku Azerbaycan )
* Libraff ( Baku Azerbaycan )
* Dorut Mak ( Gebze Kocaeli Turkey )
* Arayra ( İkitelli Turkey )
* Parajzi ( İkitelli Turkey )

Romsis yazılım olarak tekliflendirme aşamasında tüm referanslarımızın tam listeli halini müşterilerimizle paylaşıyoruz.