Romsis logo
Romsis logo

......

Başarılarımız

 

Rakamlarla Biz

 
+
Müşteri
+
Ülke Ofisi
+
Satış Yapılan Ülke

Bizi Tercih Eden Bazı Müşterilerimiz

romsis

Master Platform ve Cloud-Hibrit Çözümlerimiz

Depo stok ve üretim takip yazılımımız

Master platform ürünümüz temelde bir stok depo ve üretim yönetim yazılımı olmakla birlikte perakende satış yazılımı restoran yazılımı mp yazılımı modüler olarak bağladığımızda müşterilerimize uçtan uca çözüm sunmaktayız. Cloud-Hibrit yazılımımızla bu çözümleri web ortamında her zaman ve her yerde müşterilerimizin kullanabilmelerini sağlamaktayız.

DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

DETAYLI İNCELE  

romsis

INFLIGHT

Romsis inflight uçak içi satış yazılımı

Dünyada en büyük inflight yazılımı olan Romsis Inflight yazılımı ile uçak içinde yapılan satışlarınızı yönetebilir, gümrüklü gümrüksüz operayonlarının sürekliliğini sağlayabilir, para öldürme ekranıyla birden farklı para birimlerinde satışlarınızı net görebilir, geniş rapor ve analiz ekranlarıyla karlılığınızı net görebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı diz desteğiyle operasyonlarınızın olduğu tüm ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

INFLIGHT

DETAYLI İNCELE  

romsis

Romsis RFID Depo Stok Yönetim Sistemleri

Depo Yönetim Sisteminde RFID

Bir WMS ile birlikte RFID, toplama, tedarik zincirleri, kontrol, teslimatın daha iyi yönetilmesine yardımcı olan, mal girişini ve diğer birçok işlem akışını kapsayan ve Depo yönetim sistemine görünürlüğü iyileştirerek maliyeti azaltan ve karı artıran mükemmel bir gerçek zamanlı iş aracıdır.

Romsis RFID

DETAYLI İNCELE