MP Müşteri Pazarlama Yazılımı

Müşteri Pazarlama Yazılımı

Android ve ios cihazlar üzerinde çalışan yazılımımız sahada online olarak müşteri siparişlerinizi toplamanıza ve anında merkeze iletip kontrolü sevkiyat yapmanıza olanak sağlar. Master platform ürünümüz ile entegre çalıştığı için müşteri siparişlerinizi anında görebilir stok değerlerinize anında ulaşabilirsiniz. Böylelikle daha müşteri yanındayken satıcılarınız depo stok durum bilgisini müşterilerinize verebilir.

Sahada satıcılarınızın müşteri ziyaretlerinde bazen dakkikaların bile önemi vardır. Mümkün olan en kısa sürede en pratik şekilde siparişi alıp başka bir müşteriye yetişme durumlarıyla karşı karşıya kalabilmektedir.

Müşteri satışlarının hayati bir öneme sahip olduğu günümüzde satıcıların elerini güçlendirmemiz gerekiyor. Bunu yaparkende sarf malzeme sarfiyatını ortadan karldırıp dijitaleşmeyi planladık. Kağıt masrafı yapmadan sahada alınan siparişlerin android veya ios cihazlar üzeridne çalışan mp yazılımımız ile işlenerek anında merkeze iletilmesi sağlanmaktadır. MP yazılımımız master platform yazılımımız ile entegre çalışmaktadır. MP yazılımımızdan gelen müşteri siparişleri master platform yazılımımıza anında gelmekte ve burada depo personelerine atanarak kontrolü şekilde ilgili müşteriye sevkiyatı sağlanmaktadır.

MP Yazılımımız android ve ios mobil cihazlar üzerinde çalışmaktadır. Son derece hızlı ve pratik anlaşılabilinir bir kullanım deneyimi sunmaktadır.