Romsis Cloud Depo Sayım Yazılımı

Romsis Stok Depo Yaızlımı

Müşterilerimiz Romsis Cloud Depo Sayım yazılımımızla şirketlerine ait depoları belirli periyotlarda ya kendi personellerine ya da bağımsız sayım firmalarına saydırmaktadır. "Depodakiler yine yanlış mal saymış, depodaki sayım yine yanlış. " Diyorsanız çözüm Romsis web tabanlı depo sayım yazılımında. Sayım sonunda Romsis' den aldıkları sayım verilerini raporlarla analiz ederek hem kullandıkların ticari programlarında muhasebe kaydı oluşturmakta hem de sayımlarını karşılaştırmalı olarak analiz ölçülendirme yapmaktadır.

Yazılımımız web' den çalışmaktadır. İstediğiniz yerden zaman sınırlaması olmaksızın bağlanarak raporlarınızı alabilirsiniz.Windows ve Android el terminaleri kullanılarak sayım yapabilirsiniz. Yazılımımız windows ve android işletim sistemlerinde başarıyla çalışmaktadır.Depolarınızı windows veya android el terminaleriyle sorunsuz saydırın sizde webden yönetim ekranına girerek sayım sonuçlarını raporlarla değerlendirin. Zaman ve mekan bağımsız istediğiniz yerden istediğiniz zamanda sayımınızı yapabilir, yönetebilirsiniz.Sayın ilgili ; sizde aşağıda ki cümleleri çok sık kullanmaya başladıysanız henüz Romsis Yazılım web tabanlı sayım yazılımını kullanmıyorsunuzdur ;

  • “Of ! Bu ürünü de saymayı unutmuşlar.”
  • “Ya! Yine bu rafı iki defa saymışlar.”
  • “Depo sayımını yine tamamlayamadık.”
  • “Depo sayım sonuçları yine yanlış çıktı.”
  • “Doğru bir depo sayımı yapamadınız yine.”

Romsis web tabanlı sayım yazılımı ile datalarına istedikleri zaman istedikleri yerden ulaşabilir.Sayılacak ürünleri ister tek tek isterse excel ile yazılımımıza aktarabilir.Aktarılan bu ürünlerin ürün ve lot barkodları için etiket tasarımı yapabilir.Etiket tasarımlarını istediği yazıcıdan rahatlıkla çıktısını alabilir.Romsis web tabanlı sayım yazılımına girerek sayım başlatabilir.El terminalinde Romsis Cloud Sayım yazılımını çalıştırır.El terminali ile giriş yaptıktan sonra başlatılan sayıma girer ve ürünlerini hızlı kolay ve hatasız şekilde sayar.Sayım bittikten sonra sayımı kapat der ve sayımı sonlandırır.Depo yöneticisi Romsis Web Sayım Yazılımına girer ve sayım sonuç raporlarını alır, ayrıca karşılaştırmalı analiz raporlarıyla geçmiş sayımlarını karşılaştırarak analiz eder.Romsis Cloud sayım yazılımı web tabanlıdır.Kullanmakta olduğunuz ticari muhasebe programlarıyla rahatlıkla entegre edile bilinir.