Demo Talep Et

Ofislerimiz


+90 850 260 19 09
+90 536 740 99 90
bilgi@romsis.com.tr
  • Merkez
  • Adres: Nef 09 Plaza B Blok Kat: 7 Daire No:9 D:153 Kâğıthane/İstanbul
  • Azerbaycan Ofisi
  • Adres: Elmler Akademiyasi Ehmed Cemil kucesi, Forte Fashion-nin binasi 4-cu kat
  • Estonya Ofisi
  • Adres: Meierei, Kursi, 74611 Harju maakond, Estonya
  • Romsis Demo Talep

Demo Talebi

...............


www.romsis.com.tr web Sitesindeki işlemlerim ve/veya üyelik işlemlerim sırasında verdiğim tüm kişisel verilerimin Romsis Yazılım tarafından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında ve işbu Web Sitesi’nde yayınlanan Aydınlatma Metni’nde belirtilen amaçlarla sınırlı olarak işlenmesine, muhafaza edilmesine ve ürün/hizmet/faaliyetlerini yürütebilmek için işbirliği içerisinde olduğu üçüncü kişiler ile paylaşılmasına açık rızam ile onay veriyorum.

İşinizin Başlangıç Noktasıyız

Paket yazılımlarımızla ihtiyaclarınıza çözüm sunduğumuz gibi iş yapış biçiminizdeki farklılıklara göre özel modüler ekleyerek ürünlerimize sizlere uçtan uca çözüm sunmaktayız.

Proje Yaklaşımı

Müşteri ihtiyaç analizi ile başlayan proje sürecimizi çözümün müşteride aktif kullanımı ve sonrasındaki geliştirme ve destek hizmetleri ile sürdürmekteyiz. Bu proje yaklaşımı ile projenin öncesi, sırası ve sonrasındaki tüm aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Paket Yazılımlarımız

Tedarik satınalma, stok depo yönetimi, üretim, satış sevkiyat başta olmak üzeri bir çok operasyonunuza en güncel yazılım teknolojileri ile geliştirdiğimiz Ios, Android, Web ve Masaüstü windows sistemlerinde çalışan paket yazılımlar sunuyoruz.

Romsis Ticket System

www.romsissoft.com üzerinden müşteri numaranızla girip yaparak geri bildirimlerinizi bize gönderebilir ve en kısa sürede gönderdiğiniz bildirimler çözüme kavuşturularak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız.

Versiyon Dosya Yönetim

www.romsisyazilim.com.tr üzerinden müşteri numaranıuzla giriş yaparak kullandığınız ürünün en güncel versiyonuna ulaşabilir ürününüz ile ilgili kullanım gökümanlarına ulaşabilirsiniz.

Ar-Ge

Her yıl bütçemizin %40 oranında ar-ge çalışmaları için ayırmaktayız. En güncel yazılım teknolojileriyle ürün geliştirmeye, farklılaştırmaya ve yeni yazılım çözümleri üretmeye çalışmaktayız.