romsis Romsis Yalın Üretim Danışmanlığı

romsis  Global ölçekli rekabet ortamında büyük ya da küçük her şirket çok sayıda rakibin olduğu bir ortamda var olabilmek için en iyi kalite, en düşük maliyet ve en iyi lojistik sistemine sahip olmak zorundadır.

romsis  Müşterilerin beklentilerini kitle üretimi ile karşılanmak mümkün değildir. Fazla üretim yapmak yerine, sadece müşterinin istediği zamanda istedigi kadar üretim yaparak gerekli kaynakları en etkin kullanmakdır.Romsis olarak amacımız müşterilerimizi detaylı analiz edip en uygun yalın üretim tekniği ile üretim hızı artırıp akış süresini azaltarak, ortaya çıkan israfları yok ederek üretimi verimli hale getirmektir. Tasarruf edilen kaynaklar daha fazla değer yaratacagından hem mevcut pazarlarda, hem de yeni pazarlarda gerçek yerini bulacaktır.

romsis Yalın Üretim sistemini uygulamaya koyan şirketler az kaynak kullanılarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşteriye teslim zamanlarını azaltmak, ortaya çıkan israfları yok etmek amaçıyla bu üretim felsefesini en iyi şekilde kendi sistemlerine uygulamaktır.

romsis  Toyota Üretim Sistemi (Toyota Production System) olarak adlandırılan bu üretim sisteminin amacı düşük maliyetli, az kaynaklı daha tasarruflu müşteri tatmininin en üst düzeyde tutacak, üretim ve sipariş süreleri kısa, stoksuz her türlü israftan uzak ve katma değer katmayan unsurlardan arınmış bir sistem geliştirmek ve uygulamakdı.

romsis
romsis Yalın Üretim Amacı
romsis  Aşırı Üretim
Tam zamanında üretimin tersidir. Sipariş olmadığı zamanlarda işletmeler stoğa üretim yaparlar.
romsis  Bekleme
Üretim hattında, insan, makine, malzeme için beklemeler, taşımaların zamanında yapılamaması, makine bozulmaları, bazı işçilerin verimli çalışamaması israf oluşturur.
romsis  Taşıma
Ürüne değer katmayan faaliyetler israf oluşturur. Malzemelerin, parçaların, montaj parçalarının, bitmiş ürünlerin bir yerden başka bir yere nakledilmesi taşıma işlemini oluşturur.
romsis  Aşırı İşleme
Değer katmayan işlemler ve süreçler aşırı işlemeyi oluşturur.
romsis Aşırı Stok
Sipariş olmadığı halde üretim yapan işletmelerde stoklar oluşur. Stoklar fabrika içinde veya dışında bekleyen ürünlerdir.
romsis Hareket
Üretime değer katmayan fakat üretim sürecinde kullanılan faaliyetler israftır

 

Demo Talep Et

romsis

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis Depo stok ve üretim takip yazılımımız

 Kontrollü mal kabul, sevkiyat planlamadan sevkiyat aksiyonuna, ambar transfer, depoların adreslemesi, ürün barkotlaması, lot takibi başta olmak üzeri tüm wms süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca üretim reçeteleri, üretim emirleri, iş istasyonu takip, tedarik yönetimi, ihtiyaç planlamasından üretim süreç analizine ve verimlilik ölçümünü yönetebilirsiniz.

romsis DEPO & ÜRETİM YÖNETİMİ

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis INFLIGHT

romsis Romsis inflight uçak içi satış yazılımı

romsis Dünyada en büyük inflight yazılımı olan Romsis Inflight yazılımı ile uçak içinde yapılan satışlarınızı yönetebilir, gümrüklü gümrüksüz operayonlarının sürekliliğini sağlayabilir, para öldürme ekranıyla birden farklı para birimlerinde satışlarınızı net görebilir, geniş rapor ve analiz ekranlarıyla karlılığınızı net görebilirsiniz. Ayrıca birçok farklı diz desteğiyle operasyonlarınızın olduğu tüm ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

romsis INFLIGHT

romsis DETAYLI İNCELE  

romsis

romsis Romsis RFID Depo Stok Yönetim Sistemleri

romsis Depo Yönetim Sisteminde RFID

romsis Bir WMS ile birlikte RFID, toplama, tedarik zincirleri, kontrol, teslimatın daha iyi yönetilmesine yardımcı olan, mal girişini ve diğer birçok işlem akışını kapsayan ve Depo yönetim sistemine görünürlüğü iyileştirerek maliyeti azaltan ve karı artıran mükemmel bir gerçek zamanlı iş aracıdır.

romsis Romsis RFID

romsis DETAYLI İNCELE